Nepřihlášený uživatel
Jméno: Heslo:
flag sk flag cz flag en

O nás

Firma RENOST-pojezdová kolečka s.r.o. je dceřiná firma slovenského výrobce kol a kladek
RENOST, s.r.o., Sv.Anny 126, Ružomberok.

Firma RENOST s.r.o. je moderní výrobní společnost zaměřená na výrobu kol a pojezdových koleček, určených na nábytek, ruční manipulační vozíky, kontejnery, paletové vozíky ,přístroje a zařízení. Tedy pro různá odvětví průmyslu, zdravotnictví a potravinářství. Hlavním cílem společnosti je vysoce kvalitní produkt, budování dlouhodobých obchodních vztahů, spokojenost zákazníků tak i zaměstnanců společnosti. Naší konkurenční výhodou je schopnost pružně reagovat i na atypické požadavky zákazníků a to nejen v oblasti speciálních pojezdových koleček, ale i v požadavcích na výrobky z plastu nebo plechových výlisků a to od výkresu výrobku přes výrobu lisovacího nástroje nebo formy až po malosériovou nebo velkosériovou výrobu. Roky práce a vývoje se odrážejí v širokém spektru nabízených výrobků, kterými jsme schopní pokrýt i velmi náročné požadavky zákazníků.

V současnosti nabízíme svým zákazníkům víc než 2500 druhů kol a pojezdových koleček. Hlavním cílem je neustálé zkvalitňovaní služeb pro zákazníky formou konzultací, technického poradenství, poskytováním 3D modelů a rozšiřováním prodejní sítě doma i v zahraničí.Nas profil na Adresarfiriem.sk
 Fulltextové vyhledávání na stránce:
Informační oznámení dle zákona 112/2016 Sb. Zákon o evidenci tržeb:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.